محل تبلیغات شما

گلایه های پیمان حسینی از بی توجهی‌ به انتخابش از سوی فرانس فوتبال

گلر افسانه‌ای جهان شده‌ام؛ کسی حواسش هست؟

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نسبت به بی توجهی ها به این رشته گلایه دارد؛ او می گوید شرایط مالی این رشته در ایران خوب نیست و باید به آن پرداخته شود.

به گزارش "ورزش‌سه"، فوتبال ساحلی ایران فارغ از افتخارات تیمی متعددی که به دست آورده در بخش جوایز و افتخارات فردی نیز همواره پیشگام بوده است. آخرین افتخار فردی ای که برای این رشته در ایران به دست آمده، قرار گرفتن پیمان حسینی در فهرست 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال ساحلی جهان است.

دروازه بان 35 ساله و باتجربه فوتبال ساحلی ایران به واسطه سالها درخشش درون دروازه این تیم توانسته عناوین زیادی را در این عرصه کسب کند و حالا قرار گرفتن نامش در بین 10 فوتبالیست برتر تاریخ فوتبال ساحلی دنیا از سوی نشریه فرانس فوتبال بار دیگر نام او را در سطح جهانی مطرح کرده است.

حسینی امروز در ترکیب تیم ملی ساحلی ایران راهی امارات شد تا در رقابت های جام بین قاره ای حضور داشته باشد. او قبل از سفر به امارات در گفت و گویی با خبرنگار ما موضوعات جالبی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

**انتخابم به عنوان 10 بازیکن برتر تاریخ افتخار است

انتخابم از سوی فرانس فوتبال به عنوان یکی از 10 بازیکن برتر تاریخ فوتبال ساحلی جهان اتفاق خوبی برایم بود که بسیار ارزشمند است. اینکه نام یک ایرانی در این فهرست باشد، یک افتخار برای من و کشورم است. جا دارد از تمام بازیکنانی که کنارشان حضور داشتم، تشکر کنم که در این موفقیت فردی من تاثیرگذار بودند. امیدوارم در تمام مراحل زندگی نماینده شایسته ای برای کشورم باشم.

**موفقیت های ساحلی به خاطر دوستی ها و اتحاد است

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تیم بزرگی است. تمام اتفاقاتی که در ساحلی ایران رخ می دهد، به خاطر دوستی ها و نظم و اتحاد تیم است. ما با این اتحاد در هر مسابقات و تورنمنتی شرکت کردیم، موفق بودیم و حالا به دنبال آن هستیم تا در جام بین قاره ای نیز موفق باشیم. ما هر ساله جزو 4 تیم برتر این تورنمنت بودیم و انشاالله امسال هم عنوان خوبی کسب کنیم.

**گلر افسانه ای دنیا شدم، هیچ کس نفهمید!

مسلما به انتخاب من از سوی فرانس فوتبال و عنوان مهمی که برایم ثبت شده، آنقدر که باید پرداخته نشد. خیلی از مردم ایران نمی دانند چه اتفاقی افتاده و این موضوع عجیب است. به هر حال من به عنوان یکی از 10 اسطوره فوتبال ساحلی انتخاب شدم و با توجه به اینکه تنها دروازه بان این لیست هستم، به نوعی گلر افسانه تاریخ فوتبال ساحلی محسوب می شوم. اما آنقدر که باید اطلاع رسانی خوبی انجام نشد و این مساله کمی ناراحت کننده است.

بیوگرافی کریم باقری

بیوگرافی افشین پیروانی

تاریخچه ورزش تنیس در ایران

ساحلی ,فوتبال ,تیم ,تاریخ ,برتر ,ای ,فوتبال ساحلی ,ساحلی ایران ,برتر تاریخ ,فرانس فوتبال ,از سوی ,فوتبال ساحلی ایران ,تاریخ فوتبال ساحلی ,برتر تاریخ فوتبال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی بنر, طراحی هیدر, لوگو, کارت ویزیت, پوستر,دانلود,آموزش فتوشاپ | رضا گرافیک ماشین آلات چسب ریزی - پارس اتوماسیون فریاد تلخ تر از سکوت Keneth's page نظرات شخصی من istrannelfcon khas20 فروش ساعت ابزار عینک قهوه ساز ژل اسپری تاخیری موبر glosaneasis gerhartsisearch